Časté dotazy

Co potřebuji k zapůjčení stroje?

Stačí vám platný průkaz totožnosti s fotografií. Vybavení si u nás můžete zapůjčit pouze po předložení platného cestovního pasu, řidičského nebo občanského průkazu. Po složení kauce vám pak už nic v cestě nestojí.

Kdy musím stroj vrátit?

Denní pronájem – Zařízení si půjčujete maximálně na 24 hodin. To znamená, že pokud si u nás stroj vyzvednete v pondělí v 10 hodin, musíte jej vrátit do úterý rovněž do 10 hodin. Víkend – Pátek až pondělí. Zařízení si pronajímáte maximálně na 72 hodin a zaplatíte dvojnásobek denního pronájmu. Pokud si tedy vybavení půjčíte v pátek do 12 hodin a vrátíte jej v pondělí do 12 hodin, zaplatíte pouze 2x denní pronájem. Neděle je zdarma.

Musím si vyzvednout stroj u vás na pobočce? Nebo mi ho můžete dovézt?

Stroje a zařízení můžeme také dodat kdekoliv v okruhu 50 km od Ostravy. V takovém případě zaplatíte poplatek za přepravu.

Musím složit kauci?

Naše stroje a nářadí mají často značnou hodnotu. Proto žádáme všechny zákazníky, o složení kauce. Výše kauce se u jednotlivých položek liší. Vracíte nám položku v dobrém a čistém stavu po uplynutí doby pronájmu? Kauci pak obratem dostanete zpět.

Platí se pronájem stroje předem?

Ne. Jen složíte vratnou kauci dle zapůjčeného stroje. Pronájem zaplatíte až po vrácení.

Účtujete náklady na čištění, opravy a opotřebení?

Stroje a nářadí, které si u nás pronajímáte, jsou čisté a v dobrém provozním stavu. Počítáme s tím, že pronajatou věc rovněž vrátíte čistou a v dobrém stavu. Pokud tomu tak není, můžeme následně účtovat náklady na čištění a/nebo opravy. Zaplacenou kauci mínus účtované náklady vám pak vrátíme na bankovní účet do 7 dnů po vrácení stroje. V případě poškození a nutného servisního zásahu se může tato doba prodloužit.